6.D – Královská cesta v Praze
V rámci občanské výchovy jsme se vydali do Prahy projít známou Královskou cestu. Naše cesta začala u Prašné brány a skončila až na Pražském hradě.
U každé významné památky měl někdo ze třídy připravený referát, který ostatním přímo na místě přečetl. Díky tomu jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí o historii Prahy i o známých památkách. Další zajímavé informace nám během cesty vyprávěli také paní učitelka a pan asistent.
Výlet jsme si moc užili, protože jsme nejen poznali krásná místa našeho hlavního města, ale také jsme strávili hezký den společně jako třída. Po úspěšném dokončení celé trasy jsme si navíc na Václavském náměstí mohli koupit něco dobrého jako odměnu.
Za 6.D Mgr. Lenka Jirková a Jakub Janovský


