7.C – Cyklovýlet
Dne 5. 5. 2026 vyrazila 7.C na cyklovýlet. Sraz jsme měli před školou, spočítali jsme se, nasadili helmy a vyrazili. Naším cílem bylo krásné místo jménem Brloh. Brloh je malá vesnice nedaleko Heřmanova Městce a zároveň lom s trilobity.
Cestou jsme vyzkoušeli všechny typy cest – silnici, polní i lesní cestu – a museli jsme zdolat různé překážky. Přejížděli jsme lávky, brodili potok i s kolem, sjížděli kopce lesním terénem.
Během našeho putování jsme měli několik zastávek, zahráli jsme si fotbal i pálkovací hru brännball. Nechyběl ani tradiční nanuk. Den jsme si maximálně užili a myslím, že každý účastník si odnáší svůj vlastní zážitek. A pokud ne, tak si určitě všichni odnesli domů alespoň 31 zdolaných kilometrů.
Cyklistické bandě děkuji za skvělý výlet.
Třídní učitelka.

