Úspěch ve výzvě od Albi
Žáci třídy 3.A se jako každý rok s velkým nadšením pustili do výroby přáníček ke Dni matek. Každý se snažil vytvořit originální a krásné přání pro svou maminku. Součástí každého přání byla také milá básnička věnovaná maminkám, kterou děti pečlivě napsaly a doplnily různými dekoracemi.
Touto aktivitou jsme se zároveň zapojili do soutěže společnosti Albi, která školy vyzvala, aby zaslaly fotografie z tvoření přáníček. Neváhali jsme, společně jsme pořídili několik fotografií z pracovního nasazení a poslali je do soutěže.
A radost byla veliká! Z více než stovky fotografií, které do soutěže dorazily, byla naše třída vybrána a získala zajímavou cenu.
Celé tvoření jsme si všichni užili a věříme, že přáníčka i básničky udělaly maminkám velkou radost.
Mgr. Monika Picková

